Проект Постанови про зняття з розгляду деяких законопроектів, що стосуються здоров'я населення


Номер, дата реєстрації:
3745 від 09.07.2003
Номер, дата акту
від 18.09.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Поліщук Микола Єфремович (IV скликання)
  • Лобода Михайло Васильович (IV скликання)
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Поліщук М.Є. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 09.07.2003
  • Подання 09.07.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 26.09.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    26.09.2003 Постанову підписано
    18.09.2003 Постанову прийнято
    02.09.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    09.07.2003 Передано в тираж
    09.07.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 10.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства10.07.200309.07.2003