Проект Постанови про відхилення законопроектів, які втратили актуальність


Номер, дата реєстрації:
3749 від 10.07.2003
Номер, дата акту
від 18.09.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 09.07.2003
  • Подання 09.07.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 26.09.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    26.09.2003 Постанову підписано
    18.09.2003 Постанову прийнято
    02.09.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    10.07.2003 Передано в тираж
    10.07.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 10.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони10.07.2003