Проект Постанови про внесення змін у складі комітетів Верховної Ради України (щодо обрання народного депутата України Ларіна С.М. членом Комітету ВРУ з питань Европейської інтеграції)


Номер, дата реєстрації:
4001 від 15.07.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ларін Сергій Миколайович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.07.2003
  • Подання 14.07.2003
  • Додаток (1) 14.07.2003


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    11.09.2003 Доручено врахувати в іншому проекті
    02.09.2003 Вручено для ознайомлення
    22.07.2003 Направлено на розгляд Комітету
    15.07.2003 Передано на розгляд керівництву
    15.07.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 21.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України21.07.200323.07.2003