Проект Постанови про зняття з розгляду деяких законопроектів


Номер, дата реєстрації:
4101 від 03.09.2003
Номер, дата акту
від 19.02.2004
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Онопенко Василь Васильович (IV скликання)
  • Оніщук Микола Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.09.2003
  • Подання 01.09.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 10.09.2003
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 25.02.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    25.02.2004 Постанову підписано
    19.02.2004 Постанову прийнято
    09.09.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    04.09.2003 Передано в тираж
    03.09.2003 Одержано Верховною Радою