Проект Постанови про обрання народного депутата України Кульчинського М.Г.. членом комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів


Номер, дата реєстрації:
4114 від 05.09.2003
Номер, дата акту
від 11.09.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.09.2003
  • Подання 04.09.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 12.09.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    12.09.2003 Постанову підписано
    11.09.2003 Постанову прийнято
    09.09.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    05.09.2003 Передано в тираж
    05.09.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.09.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України05.09.2003