Проект Закону про статус платника податків в Україні


Номер, дата реєстрації:
4198 від 29.09.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гавриш Степан Богданович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Гуров В.М. Комітет з питань промислової політики і підприємництва
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.09.2003
  • Подання 29.09.2003
  • Пояснювальна записка 29.09.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 09.12.2003


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    23.10.2003 Направлено на висновок Уряду
    02.10.2003 Вручено для ознайомлення
    30.09.2003 Направлено на розгляд Комітету
    29.09.2003 Передано на розгляд керівництву
    29.09.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.09.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції30.09.200301.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування30.09.200303.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва30.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.09.200301.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності30.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва30.09.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування30.09.200303.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.09.200301.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції30.09.200301.10.2003