Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо основних завдань комітету)


Номер, дата реєстрації:
4266 від 15.10.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Оніщук Микола Васильович (IV скликання)
  • Хмельницький Василь Іванович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Інші комітети:
  • Пустовойтенко В.П. Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку
  • Єхануров Ю.І. Комітет з питань промислової політики і підприємництва
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 15.10.2003
  • Подання 15.10.2003
  • Пояснювальна записка 15.10.2003
  • Порівняльна таблиця 15.10.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 16.12.2003
  • Висновок Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом 07.03.2004
  • Висновок комітету 07.04.2004


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    08.04.2004 Проект відкликано
    23.10.2003 Вручено для ознайомлення
    17.10.2003 Направлено на розгляд Комітету
    15.10.2003 Передано на розгляд керівництву
    15.10.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 15.10.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій15.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку15.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва15.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.10.200317.10.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції15.10.200320.10.2003