Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо ухилення від виконання договорів за державним замовленням)


Номер, дата реєстрації:
4335 від 04.11.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Майстришин Володимир Якович (IV скликання)
  • Комар Микола Степанович (IV скликання)
  • Маркуш Марія Андріївна (IV скликання)
  • Корсаков Олексій Якович (IV скликання)
  • Лєщинський Олександр Олегович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 04.11.2003
  • Подання 04.11.2003
  • Пояснювальна записка 04.11.2003
  • Порівняльна таблиця 04.11.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 14.11.2003


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    18.11.2003 Вручено для ознайомлення
    14.11.2003 Направлено на висновок Уряду
    10.11.2003 Направлено на розгляд Комітету
    04.11.2003 Передано на розгляд керівництву
    04.11.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.11.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції04.11.200313.11.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.11.200310.11.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності04.11.200310.11.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці04.11.200310.11.2003
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів04.11.200310.11.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.11.200310.11.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції04.11.200313.11.2003