Проект Постанови про відправлення на доопрацювання проекту Закону України про свободу віросповідання та релігійні організації


Номер, дата реєстрації:
4185/П від 04.11.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Танюк Леонід Степанович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Танюк Л.С. Комітет з питань культури і духовності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.11.2003
  • Подання 04.11.2003


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    20.11.2003 Питання заслухано
    05.11.2003 Вручено для розгляду
    04.11.2003 Передано в тираж
    04.11.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 04.11.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності04.11.2003

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    24.09.2003 Проект Закону про свободу віросповідання та релігійні організації