Проект Постанови про рекомендації у зв'язку з закінченням строку повноважень окремих членів Центральної виборчої комісії


Номер, дата реєстрації:
4336 від 04.11.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ключковський Юрій Богданович (IV скликання)
  • Зварич Роман Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.11.2003
  • Подання 04.11.2003
  • Пояснювальна записка 04.11.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 05.11.2003


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    07.09.2004 В порядок денний не включено
    07.11.2003 Вручено для ознайомлення
    05.11.2003 Направлено на розгляд Комітету
    04.11.2003 Передано на розгляд керівництву
    04.11.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.11.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування05.11.200305.11.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування05.11.200305.11.2003