Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання"


Номер, дата реєстрації:
4365/П від 16.02.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Сівкович Володимир Леонідович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.02.2004
  • Подання 12.02.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    15.12.2004 Проект не прийнято
    17.02.2004 Вручено для розгляду
    16.02.2004 Передано в тираж
    16.02.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 16.02.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони16.02.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.11.2003 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання"