Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України


Номер, дата реєстрації:
4147/П від 25.02.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Буряк Сергій Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 24.02.2004
  • Подання 24.02.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    18.06.2004 Питання заслухано
    02.03.2004 Вручено для розгляду
    25.02.2004 Передано в тираж
    25.02.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 25.02.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності25.02.200409.11.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    06.12.2004 Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"