Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"


Номер, дата реєстрації:
5357 від 05.01.2006
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Черновецький Леонід Михайлович (IV скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 02.04.2004
  • Подання 02.04.2004
  • Пояснювальна записка 02.04.2004
  • Порівняльна таблиця 02.04.2004
  • Авторський колектив 02.04.2004
  • Проект Закону (на заміну) 31.08.2004
  • Подання 31.08.2004
  • Пояснювальна записка 31.08.2004
  • Порівняльна таблиця 31.08.2004
  • Авторський колектив 31.08.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Порівняльна таблиця до другого читання 08.07.2005
  • Текст законопроекту до другого читання 08.07.2005
  • Зауваження Головного юридичного управління 17.11.2005
  • Порівняльна таблиця до повторного другого читання 18.11.2005
  • Текст законопроекту до повторного другого читання 18.11.2005
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 22.12.2005
  • Пропозиції Президента України до Закону 05.01.2006
  • Висновок комітету 14.02.2006
  • Висновок Головного науково-експертного управління 22.02.2006
  • Порівняльна таблиця (з пропозиціями Президента України) 22.02.2006
  • Текст статей законопроекту з пропозиціями Президента 22.02.2006


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    23.02.2006 Закон скасовано
    23.02.2006 Вето Президента не подолано
    23.02.2006 Вручено висновок Комітету до пропозицій Президента
    11.01.2006 Вручені пропозиції Президента до закону
    10.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    05.01.2006 Повернуто з пропозиціями Президента
    22.12.2005 Закон направлено на підпис Президенту
    21.12.2005 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    15.12.2005 Закон прийнято
    29.11.2005 Вручено таблицю поправок-2
    22.09.2005 Передано на повторне друге читання
    06.09.2005 Вручено таблицю поправок-2
    11.01.2005 Прийнято в першому читанні
    17.11.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    21.09.2004 Вручено на заміну
    10.09.2004 Направлено на розгляд Комітету
    09.09.2004 Передано на розгляд керівництву
    08.09.2004 Одержано проект на заміну
    20.04.2004 Вручено для ознайомлення
    06.04.2004 Направлено на розгляд Комітету
    05.04.2004 Передано на розгляд керівництву
    05.04.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 05.04.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції05.04.200407.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.04.200407.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин05.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності05.04.200407.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.04.200407.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції05.04.200407.04.2004

    Проект Закону (на заміну) від 09.09.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції09.09.200414.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.09.200413.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин09.09.200413.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності09.09.200413.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.09.200413.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції09.09.200414.09.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    15.11.2004 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
    22.09.2005 Проект Постанови про направлення на повторне друге читання проекту Закону України про внесення доповнень до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"