Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо транспортних засобів та інших предметів дипломатичних представництв)


Номер, дата реєстрації:
5370 від 06.04.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Скомаровський Володимир Володимирович (IV скликання)
  • Царьов Олег Анатолійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Інші комітети:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Грачев О.О. Комітет у закордонних справах
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.04.2004
  • Подання 05.04.2004
  • Пояснювальна записка 05.04.2004
  • Порівняльна таблиця 05.04.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 28.02.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    30.04.2004 Направлено на висновок Уряду
    20.04.2004 Вручено для ознайомлення
    07.04.2004 Направлено на розгляд Комітету
    06.04.2004 Передано на розгляд керівництву
    06.04.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.04.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції06.04.200408.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.04.200407.04.2004
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах06.04.200408.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій06.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності06.04.2004
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах06.04.200408.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.04.200407.04.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції06.04.200408.04.2004