Проект Постанови про проект Постанови Верховної Ради України "Про зміни у складі комітетів Верховної Ради України"


Номер, дата реєстрації:
4603/П від 18.05.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.05.2004
  • Подання 14.05.2004


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    20.05.2004 Вручено для розгляду
    18.05.2004 Передано в тираж
    18.05.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 18.05.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України18.05.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    12.01.2004 Проект Постанови про зміни у складі Комітетів Верховної Ради України