Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"


Номер, дата реєстрації:
5465/П від 10.06.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Удовенко Геннадій Йосипович (IV скликання)
  • Чубаров Рефат Абдурахманович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.06.2004
  • Подання 10.06.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    08.10.2004 Питання заслухано
    15.06.2004 Вручено для розгляду
    10.06.2004 Передано в тираж
    10.06.2004 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    04.11.2004 Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"