Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення, яке проживає в зонах спостереження"


Номер, дата реєстрації:
5753 від 25.04.2006
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бронніков Володимир Костянтинович (IV скликання)
  • Круглов Микола Петрович (IV скликання)
  • Пеклушенко Олександр Миколайович (IV скликання)
  • Сулковський Павло Гнатович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Клюєв А.П. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Інші комітети:
  • Руденко Г.Б. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Лобода М.В. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 02.07.2004
  • Подання 02.07.2004
  • Пояснювальна записка 02.07.2004
  • Порівняльна таблиця 02.07.2004
  • Проект Закону (на заміну) 18.05.2005
  • Подання 18.05.2005
  • Пояснювальна записка 18.05.2005
  • Порівняльна таблиця 18.05.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 22.02.2006
  • Зауваження Головного юридичного управління 22.02.2006
  • Порівняльна таблиця до другого читання 22.02.2006
  • Текст законопроекту до другого читання 22.02.2006
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 06.03.2006
  • Пропозиції Президента України до Закону 21.03.2006
  • Подання 21.03.2006
  • Висновок Головного науково-експертного управління 04.04.2006
  • Пропозиції Президента України до Закону 25.04.2006
  • Подання 25.04.2006


  • Дати та стан проходження: Готується на розгляд з вето Президента
    26.04.2006 Направлено на розгляд Комітету
    25.04.2006 Повернуто з вето Президента для скасування
    10.04.2006 Закон направлено на підпис Президенту
    10.04.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    04.04.2006 Прийнято з урахуванням пропозицій Президента
    04.04.2006 Вручені пропозиції Президента до закону
    23.03.2006 Направлено на розгляд Комітету
    21.03.2006 Повернуто з вето Президента для скасування
    06.03.2006 Закон направлено на підпис Президенту
    04.03.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    23.02.2006 Закон прийнято
    23.02.2006 Вручено таблицю поправок-2
    13.12.2005 Прийнято в першому читанні
    14.06.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    31.05.2005 Вручено на заміну
    26.05.2005 Направлено на висновок Уряду
    20.05.2005 Направлено на розгляд Комітету
    19.05.2005 Передано на розгляд керівництву
    19.05.2005 Одержано проект на заміну
    07.09.2004 Вручено для ознайомлення
    06.08.2004 Направлено на висновок Уряду
    06.07.2004 Направлено на розгляд Комітету
    02.07.2004 Передано на розгляд керівництву
    02.07.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.07.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки21.07.200607.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи06.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки06.07.200407.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки21.07.200607.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи06.07.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції06.07.200407.07.2004

    Проект Закону (на заміну) від 19.05.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки21.07.200623.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи19.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки21.07.200623.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи19.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції19.05.200520.05.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.06.2005 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо соціального захисту населення, що проживає в зонах спостереження)