Проект Постанови про стан реформування правоохоронних органів України та законодавче забезпечення їх діяльності


Номер, дата реєстрації:
6142 від 13.09.2004
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мойсик Володимир Романович (IV скликання)
  • Бандурка Олександр Маркович (IV скликання)
  • Мазуренко Володимир Іванович (IV скликання)
  • Нечипорук Володимир Павлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.09.2004
  • Подання 13.09.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.09.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    05.10.2004 Проект не прийнято
    14.09.2004 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    14.09.2004 Направлено на розгляд Комітету
    13.09.2004 Передано на розгляд керівництву
    13.09.2004 Передано в тираж
    13.09.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.09.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності13.09.200415.09.2004