Проект Постанови про звільнення з посади голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення


Номер, дата реєстрації:
6119-д від 17.09.2004
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томенко Микола Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.09.2004
  • Подання 16.09.2004
  • Пояснювальна записка 16.09.2004


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    03.03.2005 Проект відкликано
    21.09.2004 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    20.09.2004 Направлено на розгляд Комітету
    17.09.2004 Передано на розгляд керівництву
    17.09.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 17.09.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації17.09.200421.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації17.09.200421.09.2004