Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо терміну введення в дію)


Номер, дата реєстрації:
6273 від 19.10.2004
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Козаченко Олексій Олексійович (IV скликання)
  • Шкляр Володимир Борисович (IV скликання)
  • Бондарчук Сергій Васильович (IV скликання)
  • Мусіяка Віктор Лаврентійович (IV скликання)
  • Пинзеник Віктор Михайлович (IV скликання)
  • Ніколаєнко Станіслав Миколайович (IV скликання)
  • Бичков Сергій Анатолійович (IV скликання)
  • Шкіль Андрій Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 19.10.2004
  • Подання 19.10.2004
  • Пояснювальна записка 19.10.2004
  • Порівняльна таблиця 19.10.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 01.11.2004
  • Висновок комітету 10.05.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    22.06.2005 Проект відхилено
    17.05.2005 Вручено подання про врахування
    02.11.2004 Вручено для ознайомлення
    21.10.2004 Направлено на розгляд Комітету
    20.10.2004 Передано на розгляд керівництву
    19.10.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 20.10.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції20.10.200422.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування20.10.200421.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування20.10.200421.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету20.10.200421.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції20.10.200422.10.2004