Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"


Номер, дата реєстрації:
5357/П від 15.11.2004
Номер, дата акту
від 11.01.2005
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Удовенко Геннадій Йосипович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.11.2004
  • Подання 11.11.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 14.01.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    14.01.2005 Постанову підписано
    11.01.2005 Постанову прийнято
    17.11.2004 Вручено для розгляду
    15.11.2004 Передано в тираж
    15.11.2004 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    05.01.2006 Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"