Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України


Номер, дата реєстрації:
6111/П від 19.11.2004
Номер, дата акту
від 01.02.2005
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 19.11.2004
  • Подання 19.11.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 04.02.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    04.02.2005 Постанову підписано
    01.02.2005 Постанову прийнято
    30.11.2004 Вручено для розгляду
    22.11.2004 Передано в тираж
    19.11.2004 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    07.09.2004 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стажу роботи при призначенні пенсії)