Проект Постанови про проведення парламентських слухань "Забезпечення прав дітей в Україні. Охорона материнства та дитинства" (12 квітня 2005 року)


Номер, дата реєстрації:
6481 від 02.02.2005
Номер, дата акту
від 03.02.2005
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Григорович Лілія Степанівна (IV скликання)
  • Поліщук Микола Єфремович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Поліщук М.Є. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Інші комітети:
  • Томенко М.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.01.2005
  • Подання 11.01.2005
  • Пояснювальна записка 11.01.2005
  • Проект Постанови (доопрацьований) 02.02.2005
  • Подання 02.02.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.02.2005
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 07.02.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    07.02.2005 Постанову підписано
    03.02.2005 Постанову прийнято
    03.02.2005 Направлено на розгляд Комітету
    03.02.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    02.02.2005 Передано на розгляд керівництву
    02.02.2005 Передано в тираж
    02.02.2005 Одержано доопрацьований проект
    13.01.2005 Вручено для ознайомлення
    12.01.2005 Направлено на розгляд Комітету
    11.01.2005 Передано на розгляд керівництву
    11.01.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (доопрацьований) від 02.02.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства02.02.200504.02.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації02.02.200504.02.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.02.200507.02.2005

    Проект Постанови від 11.01.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства11.01.200513.01.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації11.01.200513.01.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200512.01.2005