Проект Постанови про обрання народного депутата України Лелюка О.В. членом Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
6231-1 від 21.01.2005
Номер, дата акту
від 03.02.2005
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Комар Микола Степанович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 21.01.2005
  • Подання 21.01.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 04.02.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    04.02.2005 Постанову підписано
    03.02.2005 Постанову прийнято
    03.02.2005 Вручено подання Комітету про відхилення
    01.02.2005 Вручено для ознайомлення
    24.01.2005 Направлено на розгляд Комітету
    22.01.2005 Передано на розгляд керівництву
    21.01.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 22.01.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України22.01.200524.01.2005