Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перешкоджання здійсненню виборчого права


Номер, дата реєстрації:
6096-д від 16.02.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мойсик Володимир Романович (IV скликання)
  • Маркуш Марія Андріївна (IV скликання)
  • Бандурка Олександр Маркович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Матвієнко А.С. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 15.02.2005
  • Подання 15.02.2005
  • Пояснювальна записка 15.02.2005
  • Порівняльна таблиця 15.02.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 03.03.2005


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    10.03.2005 Проект відкликано
    01.03.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    01.03.2005 Вручено для ознайомлення
    18.02.2005 Направлено на розгляд Комітету
    16.02.2005 Передано на розгляд керівництву
    16.02.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 16.02.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності16.02.200518.02.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування16.02.200518.02.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики16.02.200522.02.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету16.02.200518.02.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції16.02.200521.02.2005