Проект Постанови про відставку членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення призначених від Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
7146 від 03.03.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Правденко Сергій Макарович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 03.03.2005
  • Подання 03.03.2005
  • Пояснювальна записка 03.03.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    17.03.2005 Питання заслухано
    15.03.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    05.03.2005 Направлено на розгляд Комітету
    03.03.2005 Передано на розгляд керівництву
    03.03.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 03.03.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації03.03.200509.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації03.03.200509.03.2005