Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Скомаровського В.В.


Номер, дата реєстрації:
7194 від 16.03.2005
Номер, дата акту
від 17.03.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.03.2005
  • Подання 16.03.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 18.03.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    18.03.2005 Постанову підписано
    17.03.2005 Постанову прийнято
    17.03.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    16.03.2005 Передано в тираж
    16.03.2005 Передано на розгляд керівництву
    16.03.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 17.03.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України17.03.200517.03.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    09.11.2005 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо статусу евакуйованих жителів м. Прип'ять)