Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відповідальності за поширення неправдивої інформації)


Номер, дата реєстрації:
7279 від 09.12.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Горбаль Василь Михайлович (IV скликання)
  • Буряк Сергій Васильович (IV скликання)
  • Мойсик Володимир Романович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.03.2005
  • Подання 30.03.2005
  • Пояснювальна записка 30.03.2005
  • Порівняльна таблиця 30.03.2005
  • Проект Закону (на заміну) 06.09.2005
  • Подання 06.09.2005
  • Пояснювальна записка 06.09.2005
  • Порівняльна таблиця 06.09.2005
  • Проект Закону (на заміну) 09.12.2005
  • Подання 09.12.2005
  • Пояснювальна записка 09.12.2005
  • Порівняльна таблиця 09.12.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 07.02.2006


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    13.12.2005 Вручено на заміну
    12.12.2005 Направлено на розгляд Комітету
    09.12.2005 Передано на розгляд керівництву
    09.12.2005 Одержано проект на заміну
    20.09.2005 Вручено на заміну
    12.09.2005 Направлено на розгляд Комітету
    08.09.2005 Передано на розгляд керівництву
    08.09.2005 Одержано проект на заміну
    07.04.2005 Вручено для ознайомлення
    05.04.2005 Направлено на розгляд Комітету
    04.04.2005 Передано на розгляд керівництву
    01.04.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.04.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.04.200506.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності04.04.200506.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики04.04.200507.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації04.04.200506.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.04.200506.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції04.04.200506.04.2005

    Проект Закону (на заміну) від 12.09.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.09.200512.09.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності12.09.200514.09.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.09.200513.09.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації12.09.200513.09.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.09.200512.09.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції12.09.200513.09.2005

    Проект Закону (на заміну) від 09.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.12.200512.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності09.12.200513.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики09.12.200513.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації09.12.200512.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.12.200512.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції09.12.200513.12.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    16.01.2006 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відповідальності за поширення свідомо неправдивої або недостовірної інформації)