Проект Постанови про призначення членів Ради Національного банку України


Номер, дата реєстрації:
7290-1 від 19.04.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Святаш Дмитро Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.04.2005
  • Подання 14.04.2005
  • Проект Постанови (на заміну) 19.04.2005
  • Подання 19.04.2005


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    21.04.2005 Розгляд перенесено-1
    21.04.2005 Вручено на заміну
    20.04.2005 Направлено на розгляд Комітету
    19.04.2005 Передано на розгляд керівництву
    19.04.2005 Одержано проект на заміну
    19.04.2005 Вручено для ознайомлення
    18.04.2005 Направлено на розгляд Комітету
    14.04.2005 Передано на розгляд керівництву
    14.04.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 20.04.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності20.04.2005

    Проект Постанови від 14.04.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності14.04.2005