Проект Постанови про Доповідь Кабінету Міністрів України про участь України у діяльності по підтриманню міжнародного миру і безпеки


Номер, дата реєстрації:
7492 від 16.05.2005
Номер, дата акту
від 09.09.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.05.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 13.09.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    13.09.2005 Постанову підписано
    09.09.2005 Постанову прийнято
    31.05.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    19.05.2005 Направлено на розгляд Комітету
    18.05.2005 Вручено для ознайомлення
    16.05.2005 Передано на розгляд керівництву
    16.05.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 16.05.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони16.05.200519.05.2005