Проект Постанови про позбавлення громадянина Російської Федерації Алксніса В.І. права в'їзду на територію України


Номер, дата реєстрації:
7522 від 19.05.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Коваль Вячеслав Станіславович (IV скликання)
  • Костинюк Богдан Іванович (IV скликання)
  • Гірник Євген Олексійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Грачев О.О. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 19.05.2005
  • Подання 19.05.2005
  • Пояснювальна записка 19.05.2005


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.10.2005 В порядок денний не включено
    31.05.2005 Вручено для ознайомлення
    20.05.2005 Направлено на розгляд Комітету
    19.05.2005 Передано на розгляд керівництву
    19.05.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 19.05.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах19.05.200523.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.05.200520.05.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.05.200520.05.2005