Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України"


Номер, дата реєстрації:
7613/П від 22.06.2005
Номер, дата акту
від 01.11.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Коваль Вячеслав Станіславович (IV скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.06.2005
  • Подання 06.06.2005
  • Проект Постанови (на заміну) 22.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 02.11.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    02.11.2005 Постанову підписано
    01.11.2005 Постанову прийнято
    23.06.2005 Вручено на заміну
    23.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    22.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    22.06.2005 Одержано проект на заміну
    14.06.2005 Вручено для розгляду
    07.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    06.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    06.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 06.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України06.06.200507.06.2005

    Проект Постанови (на заміну) від 22.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України22.06.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    22.06.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України"