Проект Закону про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають повноваження народного депутата України з іншими видами діяльності


Номер, дата реєстрації:
7628 від 22.06.2005
Номер, дата акту
від 08.07.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кравчук Леонід Макарович (IV скликання)
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Заєць Володимир Володимирович (IV скликання)
  • Шуфрич Нестор Іванович (IV скликання)
  • Фікс Єфим Зіс'євич (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 09.06.2005
  • Подання 09.06.2005
  • Пояснювальна записка 09.06.2005
  • Проект Закону (на заміну) 22.06.2005
  • Подання 22.06.2005
  • Пояснювальна записка 22.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 14.06.2005
  • Зауваження Головного юридичного управління 06.07.2005
  • Порівняльна таблиця до другого читання 06.07.2005
  • Текст законопроекту до другого читання 06.07.2005
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 14.07.2005


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    28.07.2005 Повернуто з підписом від Президента
    14.07.2005 Закон направлено на підпис Президенту
    14.07.2005 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    08.07.2005 Закон прийнято
    07.07.2005 Вручено таблицю поправок-2
    23.06.2005 Прийнято в першому читанні
    23.06.2005 Проект не прийнято
    23.06.2005 Включено до порядку денного
    23.06.2005 Вручено на заміну
    22.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    22.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    22.06.2005 Одержано проект на заміну
    14.06.2005 Вручено для ознайомлення
    10.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    09.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    09.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 09.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.06.200516.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України09.06.200513.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування09.06.200513.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики09.06.200513.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.06.200516.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції09.06.200513.06.2005

    Проект Закону (на заміну) від 22.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.06.200522.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України22.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування22.06.200523.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.06.200523.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.06.200522.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції22.06.200523.06.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    16.06.2005 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають повноваження народного депутата України з іншими видами діяльності