Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (щодо зупинення повноважень судді)


Номер, дата реєстрації:
7634 від 10.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Маркуш Марія Андріївна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 09.06.2005
  • Подання 09.06.2005
  • Пояснювальна записка 09.06.2005
  • Порівняльна таблиця 09.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 05.07.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    16.06.2005 Вручено для ознайомлення
    14.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    10.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    10.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 10.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.06.200514.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики10.06.200514.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України10.06.200514.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.06.200514.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції10.06.200514.06.2005