Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань оподаткування


Номер, дата реєстрації:
7654 від 14.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Майко Віталій Іванович (IV скликання)
  • Гуреєв Василь Миколайович (IV скликання)
  • Оніщук Микола Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Гуров В.М. Комітет з питань промислової політики і підприємництва
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.06.2005
  • Подання 14.06.2005
  • Пояснювальна записка 14.06.2005
  • Порівняльна таблиця 14.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 01.11.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    28.07.2005 Направлено на висновок Уряду
    17.06.2005 Вручено для ознайомлення
    15.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    14.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    14.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва14.06.200516.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.06.200515.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності14.06.200517.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій14.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва14.06.200516.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.06.200515.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції14.06.200515.06.2005