Проект Постанови про проект Закону України про заборону політичних переслідувань та обмеження прав і свобод громадян за політичними ознаками


Номер, дата реєстрації:
7373/П від 15.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Удовенко Геннадій Йосипович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.06.2005
  • Подання 15.06.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    14.12.2005 Питання заслухано
    16.06.2005 Вручено для розгляду
    15.06.2005 Передано в тираж
    15.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    15.04.2005 Проект Закону про заборону політичних переслідувань та обмеження прав і свобод громадян за політичними ознаками