Проект Постанови про призупинення виплат, пов'язаних з виконанням депутатських обов'язків народним депутатам України, які порушують вимоги несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності


Номер, дата реєстрації:
7681 від 17.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 17.06.2005
  • Подання 17.06.2005
  • Пояснювальна записка 17.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 04.07.2005


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    08.07.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    22.06.2005 Вручено для ознайомлення
    21.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    17.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    17.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 17.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.06.200521.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України17.06.200521.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики17.06.200522.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.06.200521.06.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    07.07.2005 Проект Постанови про направлення на повторне перше читання проекту Постанови Верховної Ради України про призупинення виплат, пов'язаних з виконанням депутатських обов'язків народним депутатам України, які порушують вимоги несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності