Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо матеріального і соціального забезпечення суддів у відставці)


Номер, дата реєстрації:
7695 від 21.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Онопенко Василь Васильович (IV скликання)
  • Супрун Людмила Павлівна (IV скликання)
  • Оніщук Микола Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.06.2005
  • Подання 21.06.2005
  • Пояснювальна записка 21.06.2005
  • Порівняльна таблиця 21.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 11.08.2005


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    24.10.2005 Проект відкликано
    28.07.2005 Направлено на висновок Уряду
    24.06.2005 Вручено для ознайомлення
    22.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    21.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    21.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 21.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету21.06.200522.06.2005
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів21.06.200523.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету21.06.200522.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції21.06.200523.06.2005