Проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини


Номер, дата реєстрації:
7750 від 04.07.2005
Номер, дата акту
від 07.07.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Удовенко Геннадій Йосипович (IV скликання)
  • Чубаров Рефат Абдурахманович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Інші комітети:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.07.2005
  • Подання 01.07.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 30.06.2005
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 11.07.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    11.07.2005 Постанову підписано
    07.07.2005 Постанову прийнято
    05.07.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    05.07.2005 Направлено на розгляд Комітету
    04.07.2005 Передано на розгляд керівництву
    04.07.2005 Одержано Верховною Радою