Проект Постанови про вдосконалення участі постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні


Номер, дата реєстрації:
7811 від 12.07.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Черновецький Леонід Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.07.2005
  • Подання 11.07.2005
  • Пояснювальна записка 11.07.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 16.08.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    06.09.2005 Вручено для ознайомлення
    14.07.2005 Направлено на розгляд Комітету
    13.07.2005 Передано на розгляд керівництву
    12.07.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.07.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики13.07.200518.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету13.07.200514.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції13.07.200514.07.2005