Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону України "Про політичну рекламу"


Номер, дата реєстрації:
3143/П3 від 12.07.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Черновецький Леонід Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.07.2005
  • Подання 12.07.2005
  • Пояснювальна записка 12.07.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    06.09.2005 Вручено для ознайомлення
    14.07.2005 Направлено на розгляд Комітету
    13.07.2005 Передано на розгляд керівництву
    12.07.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.07.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації13.07.200518.07.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    21.01.2004 Проект Закону про політичну рекламу