Проект Постанови про зміну у складі Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України


Номер, дата реєстрації:
8188 від 22.09.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Костинюк Богдан Іванович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Гавриш С.Б. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України
  • Інші комітети:
  • Мороз О.О. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.09.2005
  • Подання 22.09.2005
  • Пояснювальна записка 22.09.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    20.10.2005 Проект не прийнято
    06.10.2005 Проект не прийнято
    23.09.2005 Вручено для ознайомлення
    22.09.2005 Направлено на розгляд Комітету
    22.09.2005 Передано на розгляд керівництву
    22.09.2005 Одержано Верховною Радою