Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо строку повноважень)


Номер, дата реєстрації:
8240 від 05.10.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шкляр Володимир Борисович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.10.2005
  • Подання 05.10.2005
  • Пояснювальна записка 05.10.2005
  • Порівняльна таблиця 05.10.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 19.10.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    11.10.2005 Вручено для ознайомлення
    06.10.2005 Направлено на розгляд Комітету
    05.10.2005 Передано на розгляд керівництву
    05.10.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.10.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування06.10.200506.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.10.200507.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції06.10.200506.10.2005