Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо збільшення прохідного бар'єру)


Номер, дата реєстрації:
8041-3 від 06.10.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Правденко Сергій Макарович (IV скликання)
  • Косьяненко Олександр Володимирович (IV скликання)
  • Рябіка Володимир Леонідович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 06.10.2005
  • Подання 06.10.2005
  • Пояснювальна записка 06.10.2005
  • Порівняльна таблиця 06.10.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 19.10.2005
  • Висновок Головного науково-експертного управління 24.10.2005


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    15.11.2005 Вручено подання Комітету про відхилення
    18.10.2005 Вручено для ознайомлення
    10.10.2005 Направлено на розгляд Комітету
    06.10.2005 Передано на розгляд керівництву
    06.10.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 07.10.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування07.10.200511.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету07.10.200511.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції07.10.200511.10.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    19.10.2005 Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" №8041-3
    09.11.2005 Проект Постанови про відхилення проектів законів України про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України"