Проект Постанови про зміни у складі Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України


Номер, дата реєстрації:
8261 від 07.10.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шкіль Андрій Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Гавриш С.Б. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України
  • Мороз О.О. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.10.2005
  • Подання 06.10.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Подання 19.10.2005 (тираж 19.10.2005)


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    20.10.2005 Проект не прийнято
    20.10.2005 Вручено подання Комітету про доопрацювання
    18.10.2005 Вручено для ознайомлення
    10.10.2005 Направлено на розгляд Комітету
    07.10.2005 Передано на розгляд керівництву
    07.10.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 10.10.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України10.10.200511.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики10.10.200512.10.2005