Проект Постанови про зміни у складі Тимчасової комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України


Номер, дата реєстрації:
8314 від 20.10.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пустовойтенко Валерій Павлович (IV скликання)
  • Коновалюк Валерій Ілліч (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Гавриш С.Б. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України
  • Мороз О.О. Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.10.2005
  • Подання 15.10.2005
  • Пояснювальна записка 15.10.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    01.11.2005 Вручено для ознайомлення
    21.10.2005 Направлено на розгляд Комітету
    20.10.2005 Передано на розгляд керівництву
    20.10.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 21.10.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України21.10.200524.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики21.10.200524.10.2005