Проект Постанови про Постанову Верховної Ради України від 7 лютого 2002 року №3050-ІІІ "Про припинення повноважень народного депутата України Лазаренка П.І."


Номер, дата реєстрації:
8361 від 01.11.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гадяцький Леонід Миколайович (IV скликання)
  • Клименко Анатолій Володимирович (IV скликання)
  • Сергієнко Леонід Григорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.11.2005
  • Подання 01.11.2005
  • Пояснювальна записка 01.11.2005


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    07.11.2005 Проект відкликано
    04.11.2005 Вручено для ознайомлення
    02.11.2005 Направлено на розгляд Комітету
    01.11.2005 Передано на розгляд керівництву
    01.11.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 01.11.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України02.11.200502.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.11.200504.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин02.11.200503.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.11.200502.11.2005