Проект Постанови про призначення члена Вищої ради юстиції


Номер, дата реєстрації:
8368 від 01.11.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Заплатинський Володимир Михайлович (IV скликання)
  • Шаров Ігор Федорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 01.11.2005
  • Подання 01.11.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    01.12.2005 Проект не прийнято
    03.11.2005 Вручено для ознайомлення
    02.11.2005 Направлено на розгляд Комітету
    01.11.2005 Передано в тираж
    01.11.2005 Передано на розгляд керівництву
    01.11.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 01.11.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики02.11.200502.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України02.11.200502.11.2005