Проект Постанови про Постанову Верховної Ради України від 7 лютого 2002 року №3050-ІІІ "Про припинення повноважень народного депутата України Лазаренка П.І."


Номер, дата реєстрації:
8484 від 22.11.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Толочко Петро Петрович (IV скликання)
  • Правденко Сергій Макарович (IV скликання)
  • Плютинський Володимир Антонович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.11.2005
  • Подання 22.11.2005
  • Пояснювальна записка 22.11.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    26.11.2005 Вручено для ознайомлення
    23.11.2005 Направлено на розгляд Комітету
    22.11.2005 Передано на розгляд керівництву
    22.11.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 22.11.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України23.11.200523.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики23.11.200524.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин23.11.200524.11.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.11.200523.11.2005