Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби"


Номер, дата реєстрації:
8201/П від 01.12.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Лобода Михайло Васильович (IV скликання)
  • Григорович Лілія Степанівна (IV скликання)
  • Сятиня Михайло Лукович (IV скликання)
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Лобода М.В. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 30.11.2005
  • Подання 30.11.2005


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    16.03.2006 Знято з розгляду
    06.12.2005 Вручено для розгляду
    01.12.2005 Передано в тираж
    01.12.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 01.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства01.12.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    23.09.2005 Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо відпуску лікарських засобів громадянам)